China supermarket komerciale rrëshqitje qelqi kapak lakuar gjoks kombinuar ishull frigorifer Prodhuesi dhe Factory | Dusung

supermarket tregtar rrëshqitje qelqi kapak lakuar gjoksi kombinuar island ngrirës

supermarket tregtar rrëshqitje qelqi kapak lakuar gjoksi kombinuar island ngrirës

Përshkrim i shkurtër:

 

Zgjuar kombinuar frigorifer lloj ishulli është kabineti i ri generationfreezer zhvilluar nga KaiChuang projektimit dependingon idenë e paraqitjes roman, displayeffect shkëlqyer, kombinim fleksibël të ndryshme, efikasitet të lartë dhe energysaving, i cili fiton miratimin e shumë klientë, Klientët mund të zgjedhin llojin kombinim lirisht sipas tothe mjedisin aktual i shëtitore: si njësi qëndrim të vetëm, asline lart, si një ishull, si një ndeshje rrumbullakët islandor me theshelves e supermarketit.


 • Model: ZD0.5P, ZD0.7D, ZD0.8P, ZD0.9P
 • Varg temperature (℃): ≤18 ℃
 • Sistemit të ftohjes: Static ftohjes Sistemit
 • Tension (V):: 220V / 50Hz, 110V / 60HZ
 • Klasa e klimës: N-ST
 • Shkrirja: Automatik
 • Faqe Katalog: 13
 • Details

  Tags

  volum të rëndë (L) 375L430L 635L480L

  Specifikim
  model ZD0.5P  ZD0.7D ZD0.8P  ZD0.9P
  Zona e ekranit (㎡) 0.9 1.1 1.2 1.5
  Volum (L) 460 560 570 690
  transport
  Dimension (mm) 1470 * 876 * 83 1870 * 876 * 83  2115 * 876 * 83  2502 * 876 * 83
  ngarkesë 20 'Kontenjeri 14 12 12 8
  Ngarkesa 40'HC Container 28 24 24 16
  40HQ 'Max ngarkim / 3in1 42 33 33 24

  shkrirë rregullt auto, më shumë volum dhe kursim të energjisë, efekt më të mirë të ngrirë, për të shmangur të scrach trupin kuti brendshme.

  4

  Multi opsione elastike kombinim, vënë vetëm, si një linjë apo si ishull.

  6

  Embossing alumini kuti të brendshme, stickup mirë shkumës me evaporator.Compare me kutinë e sheshtë e brendshme, është e lehtë për të flluskë, dhe të veçantë që nga kutia shkumë.

  Materiale e aparat avullimi, Dusung bakri VS AHT alumini.

  1
  3

  6 Xhirot e aparat avullimi dhe kondensator, efekt më të mirë ftohjes.

  Output më shumë se 24,000 njësi in2018.

  2
  5
  WhatsApp Online Chat!