China Dusung Commercial Gjoks frigorifer zëvendësueshme lloj i kombinuar chiller frigorifer Prodhuesi dhe Factory | Dusung

Dusung Commercial Gjoks frigorifer zëvendësueshme lloj i kombinuar chiller frigorifer

Dusung Commercial Gjoks frigorifer zëvendësueshme lloj i kombinuar chiller frigorifer

Përshkrim i shkurtër:


 • Model: ZM14BL01, ZM21B01, ZM25BL01
 • Varg temperature (℃): 2 ~ 8 ℃
 • Sistemit të ftohjes: ventiluar Sistemi i ftohjes
 • tensionit, frekuenca: 220V / 50Hz, 110V / 60Hz
 • Klasa e klimës: N-ST
 • Shkrirja: Automatik
 • Faqe Katalog: 28
 • Details

  Tags

  Specifikim
  model ZM14BL01 ZM21BL01 ZM25BL01
  volum net (L) 1200 1400 1640
  Dimension (W x D x H) 1470 * 652 * 2389 2115 * 652 * 2389 2500 * 652 * 2389

  zonë të madhe ekran dhe pėrshkueshmėrisė mirë.

  1-ZM-Dusung-ftohje

  Gjoks frigorifer mund të zgjidhen dhe të mbledhur në të.

  2.1--8-ZM-Dusung-ftohje

  Electronic Heating Double-xham Hollow Glass Door, Prevent fogging.

  2.3-ZM-Dusung-Refrigeration.jpg

  Gjoks frigorifer bar anti-përplasje miraton teknologji butë dhe e vështirë, e sipërme dhe të poshtme të butë e vështirë, dhe pjatë bottom miraton.

  5-ZM-Dusung-ftohje

  makinë Integrativ, të lehtë për të lëvizur, mund të ndryshojë paraqitjen në të, me kosto të ulët dekorim.

  4-ZM-Dusung-Refrigeration.jpg

  Përdorni EBM i papërshkueshëm nga uji tifoz të ulët të zhurmës.

  6-ZM-Dusung-ftohje

  Frigorifer përdor importuar LOW-E Glass Door me ngrohje elektrike.

  2.3-ZM-Dusung-Refrigeration.jpg
  WhatsApp Online Chat!