• Rreth nesh

  Dusung ftohje është prodhuesi më i madh ishull frigorifer në Kinë.
 • FAQ

  Zgjidhja e Subsystem Monitorimit në ekran Chip
 • WHY CHOOSE US?

  DUSUNG group established in Qingdao since 2002, after 18 years in the field of the commercial refrigeration manufacture,we have 5 well-known commercial freezer brands-DUSUNG,KAICHUANG,BINHONG ZHONGKELVNENG, KCK. DUSUNG refrigeration is the biggest island freezer manufacturer in China.

  aplikacion

  Produkt Aplikimi Domain dhe Aplikimi Diagram
  • Refrigeration Mishi

   Dusung-Refrigeration-Meat-rasti
   më shumë
  • Glass Door Freezer

   Dusung-Refrigeration-Glass-Door-frigorifer
   më shumë
  • ftohje Kombinoje

   Dusung-Refrigeration-Round-semivertical
   më shumë

  Lajme

  Produktit dhe Zhvillim Corporate
  • Dusung Refrigeration start to work today ...

   Dusung Refrigeration start to work today on 18th,Feb 2020, Even China is still surfuring under the COVID-19,but the new cases decreased for 5 days,everything turns better....
   Dusung Refrigeration start to work today on 18th,Feb 2020
  • Start of Winter In China Dusung Cool

   Start of Winter, (Chinese: 立冬), the 19th solar term of the year, begins this year on Nov 8 and ends on Nov 21. Start of Winter is the first solar term of winter, which means winter is coming and...
   Start of Winter In China Dusung Cool
  • Descent Frost-së nga Dusung Best

   Kalendari tradicionale kineze Lunar ndan viti në 24 terma diellore. Descent Frost-së, (kinez: 霜降), afati 18 diellor të vitit, fillon këtë vit më Tetor 24 dhe përfundon në nëntor 7. F ...
   Descent Frost-së nga Dusung Best
  • Dusung ngrirje të marrë pjesë në host MI ...

   Dusung Refrigeration të marrë pjesë në këto pajisje, kafe dhe Ushqimit 41th International Hospitallty Ekspozita më 18 ~ datën 22 tetor, 2019 FieraMilano HALL6 Qëndroni L01 Mirë se vini për të vizituar stendat tona, për të folur abo ...
   Dusung ngrirje të marrë pjesë në HOST MILANO 2019

  Krijo të ardhmen me zgjuarsi.

  Nuk ka asgjë si duke parë rezultatin përfundimtar me sytë tuaj
  Qasja në manualet e lirë dhe mostra
  WhatsApp Online Chat!